Yardım
Tekstil Sanayi Kredisi
Tekstil Sanayi Blog
Kullanıcı Portföyümüz
Tekstil Sanayi Kullanıcıları
Tekstil Sanayi kullanıcılarının gerek Türkiye'deki tekstil firmaları gerekse de Dünya'daki tekstil firmaları açsından bakıldığında hem Türkiye'nin hem de Dünya'nın birçok il ve ilçerindeki tekstil firmaları, tekstil ihracatçıları, tekstil ithalatçılarının olduğu karşımıza çıkmaktadır. 
 
Türkiye'nin ve Dünya'nın birçok il ve ilçelerindeki tekstil firmaları, tekstil ihracatçıları, tekstil ithalatçıları, Tekstil Sanayi'ye bir çok farklı talep ve istek ile iletişime geçmektedirler. Çoğunlukla doğrudan Tekstil Sanayi üzerindeki ilan sahipleri ile iletişime geçen bu tekstil firmaları bazen Tekstil Sanayi'nin görüş ve önerilerine de başvurmakta ve bizim ile işbirliği içerisine girmektedirler. 
 
Bu durumda Tekstil Sanayi olarak genellikle tekstil ihracatçıları ve tekstil ithalatçılarını kurumsal üyemiz olan tekstil firmalarına yönlendirmekteyiz. Bazı durumlarda bizim üzerimizden işbirliği taleplerinde olmaları halinde ise onların isteklerine uygun tekstil ürünleri ile ilgili olarak aradıkları Kumaş ise bu durumda tekstil firmasını Kumaş Firmaları, Kumaş Üreticileri, Kumaş Fabrikaları, Toptan Kumaş Satanlar, Örme Kumaş Firmaları, Dokuma Kumaş Firmaları, Deri Kumaş Firmaları, Süet Kumaş Firmaları, Teknik Kumaş Firmaları, Kumaş Kırpıntısı Firmaları, Giyimlik Kumaş Firmaları, Döşemelik Kumaş Firmaları, Ev Tekstili Kumaşları Satan Firmalar ile iletişime geçilmesi sağlanır!..
 
Tekstil Sanayi'nde eğer aradıkları ürün İplik ise bu durumda İplik Firmaları, İplik Üreticileri, İplik Fabrikaları, Toptan İplik Satanlar, Toptan İplik Alanlar ile iletişime geçilmesi sağlanır!..
 
Genel olarak Giyim aramaları durumda ise; Kadın Giyim, Erkek Giyim, Çocuk Giyim, Kadın Ayakkabısı Üreticileri, Erkek Ayakkabısı Üreticileri, Çocuk Ayakkabısı Üreticileri, Gelinlik, Damatlık, Gelinlik Aksesuarı, Damatlık Aksesuarı, Abiye, Nişan Elbisesi, Kına Kıyafeti, Kostüm, Dans Kıyafeti, Dönem Kıyafeti, Gösteri Kıyafeti, Hayvan Kıyafeti, Karakter Kıyafeti, Maskot Kıyafeti, Mezuniyet Kıyafeti, Palyaço Kıyafetleri, Tarihsel Kostümler, Ulusal Kostümler, Yılbaşı Kostümleri, Sünnet Kıyafeti, Maske, Konfeksiyon Firmları, Tuhafiyeciler, Pijama, İç Giyim, Elbise, Eşofman, Etek, Gömlek, Bluz, Hamile Kıyafeti Üreticileri, Kazak, Mont, Pantolon, Şort, Pardesu, Trençkot, Sweatshirt, Tunik, Takım Elbise, Tişört, Mayo, Kapri, Yelek, Çorap, Süeter, Patik, Bebek, Terlik, Bebek Aksesuarı, Kadın Ayakkabı, Erkek Ayakkabı, Çocuk Ayakkabı, Babbet, Bot, Çizme, Sandelet, Spor Ayakkabı, Günlük Ayakkabı firmaları ile iletişime geçilmesi sağlanır!..
 
Alıcı Firma eğer tekstil Aksesuarları ile ilegileniyorlar ise bu kez; Tekstil Aksesuarı, Bujiteri, Takı Aksesuarı, Giyim Aksesuar, Saç Bandı, Taç, Toka, Çanta, Anahtarlık, Valiz, Bavul Aksesuarları, Düğme, Metal Düğme, Metalize Düğme, Fantazi Düğme, Plastik Düğme, Polyester Düğme, Kursor, Elcik, Kulpluk, Fermuar, Naylon Fermuar, Kemik Fermuar, Metal Fermuar, Kanca, Halka, Klips, Kalıp, Gelgi, Perçin, Klikkit, Kuşgözü (Kapsül), Tekstil Etiket, Karton Etiket, Dokuma Etiket, Deri Etiket, Akmaz Etiket, Barkodlu Etiket, PVC ve Plastik Etiket, Transfer Etiket , Dijital Etiket, Çıkartma Etiket, Güpür, Dantel, Bordur, Fristo, Kurdela, Biye, Saçak, Şerit, Kolon, Tekstil, Çıtçıt, Bant, Cırt Bant, Lastik, Taş, Boncuk, İnci, Zincir, Halat, Ara Parça, Toka, Klit, Soper (Boğucu), Ayarlayıcı, Ayakkabı Aksesuarları, Kemer Aksesuarları, Çanta Aksesuarları, Bavul Aksesuarı firmaları ile iletişime geçilmesi sağlanır!..
 
İş Elbisesi ile ilgilenmeleri haninde ise İş Elbisesi, Üniforma, İş Elbisesi, Güvenlik Elbisesi, Sağlıkcı Elbisesi, Askeri Elbise,  Askeri Üniforma üreticisi firmaları ile iletişime geçilmesi sağlanır!.
 
Ev Tekstili Aksesuarı arayan firmalar ise, Süs, Peçetelik, Perde Aksesuarı, Mobilya Aksesuarı, Mutfak Aksesuarı, Banyo Aksesuarı, Yatak Odası Aksesuarları, Oturma Odası Aksesuarı ile iletişime geçilmesi sağlanır!..
 
İlgi alanları Tekstil Sarf Malzemesi ise bu kez; Sarf Malzemesi, Hırdavat, Tela, Jelatin, Mıknatıs, Bobin, İğne, Çivi, Torba, Çuval, Pastal Kağıt, Makas, İğne Yüzükleri, Ölçme Aletleri firmaları ile iletişime geçilmesi sağlanır!..
 
Tekstil Sanayi ile iletişime geçen firma eğer Çadır, Branda, Tente konusu ile ilgileniyorlarsa bu durumda Çadır, Tente, Branda firmaları ile iletişime geçilmesi sağlanır!..
 
Tekstil İşçiliği konusunda ise; Tekstil İşçiliği Yapan Firmalar, Lazer Kesim, Baskı, Boyama, Nakış, İşleme, Yıkama, Kumlama, Taşlama, Fason Dikiş, Fason, Fasoncu Firmalar ile iletişime geçilmesi sağlanır!..
 
Firmalar tekstil kariyer alanında personel arıyorlarsa bu durumda; Stilistler, Modelister, Vasıflı Vasıfsız Elemanlar, Makastarlar, Ütücüler, Overlokcular, İş Verenler  ile Tekstil Sektöründe Çalışacak Kişilerin birbirleri ile iletişime geçilmesi sağlanır!..
 
Ev Tekstili ile ilgilenenler ise; Ev Tekstili, Perde, Tül, Yorgan, Battaniye, Nevresim, Uyku Seti, Yatak, Yastık, Minder, Halı, Kilim, Seccade, Yolluk, Duvar Halısı, Paspas, Dantel, Dantel İşleme, Banyo Tekstili, Mutfak Tekstili üreten ve satan firmalar ile iletişime geçilmesi sağlanır!..
 
Eğer ilgi duyan firmanın konusu Tekstil Makinaları ise bu durumda; Tekstil Makinası, Örgü Makinası, Düz Örgü Makinesi, Yuvarlak Örgü Makinesi, Çorap Makinesi, Konfeksiyon Makinası, Modelhane Makinesi, Kesimhane Makinesi, Dikimhane Makinesi, Tamamlayıcı Makine, Serim Makinesi, Kesim Makinesi, Kesim Masası, Desen Kalıp Hazırlama Makinesi, Desen Makinesi, Kalıp Hazırlama Makinesi, Nakış Makinesi, Dokuma Makinesi, Overlok Makinesi, Reçme Makinesi, Düz Dikiş Makinesi, Çift İğneli Makineler, Çok İğneli Makineler, Punteriz Makinesi, Spesiyal Makineler , Kroşeta Makinesi, İlik Makinesi, Piko Makinesi, Zigzag Makinesi, Teğel Makinesi, Tan Dikiş Makinesi, Remayöz Makinesi, İplik Makinesi, Ambalaj Makinesi, Çuvalağzı Makinesi, Ayakkabı Makinesi, Deri Makinesi, Ütü Kazanı, Ütü, Leke Çıkarma Makinesi, Pres, Paskala, Masa, İplik Temizleme Makinesi, Metal Dedektör, Boya Makinesi, Terbiye Makinesi, Çakma Makinesi, Nakış Makinesi, Dokuma Makinesi alan ve satan firmalar ile iletişime geçilmesi sağlanır!..
 
Tekstil Sanayi'nin genel kullanıcı profili yukarıdaki sayılan tekstil kategorileri yanı sıra Türkiye'deki ve Dünya'daki yeni tekstil ürünleri imalatçıları, ithalatçıları ve ihracatçı firmalar sayılabilir.