Yardım
Tekstil Sanayi Kredisi
Tekstil Sanayi Blog
Kullanıcı Portföyümüz
Tekstil Merkezlerine Göre

Türkiye'nin çok sayıda tekstil merkezi olmasına karşın İstanbul'un yeri her zaman öne çıkmaktadır. İstanbul tekstil firmaları genel itibari ile Osmanbey, Merter, Güngören, Yenibosna, Beyazıt, Laleli, Eminönü, Zeytinburnu, Aksaray, Yeşildirek, Beyazıt, Tekstilkent, Giyimkent, Ümraniye, Silivri, gibi ilçelerde yoğunlaşmaktadır.

Ancak Bursa tekstil firmaları, Denizli tekstil firmaları gibi önemli tekstil firması illerinden olan Gaziantep, Uşak, Kayseri, Adana gibi çok sayıda iller imalat veya toptan satış açısından dikkat çeken iller olarak karşımıza çıkmaktadır.
 
Tekstil merkezleri açısından Türkiye'deki illere ve ilçelere göre fason tekstil imalatı yapan tekstil firmaları, tekstil fabrikaları, tekstil atölyeleri, sisteme ürün ve hizmetleri ile faaliyetleri konusunda bilgi girerek firma ve ürün tanıtımı yapmaktadırlar.
 
Son moda marka shirt, pantalon, pijama, iç giyim, elbise, eşofman, etek, gömlek, bluz, hamile kıyafeti, kazak, mont, pantolon, şort, pardesu, trençkot, sweatshirt, tunik gibi giyim ürünleri imal eden ile toptan ucuz stok, stok fazlası, parti malı, ihraç fazlası, dökme ürünler, dökme mallar, defolu ve defosuz, pazar malı alan veya satan firmalar, sahibinden ucuz toptan tekstil ürünlerine doğrudan aracısız bir şekilde ulaşabilmektedirler.
 
Yukarıda değinilen konular; Tekstil Sanayi bünyesindeki sadece bazı alanlardır. Siz de tekstil sektörü içerisinde herhangi bir alanda imalatçı ve toptancı tekstil firması iseniz ürünlerinizi hemen aracısız satış yapmak, markanızı tanıtmak, yeni bayilikler oluşturmak, ürünlerinizi toptan alıp satmak ve tekstile dair ihtiyaçlarınızı karşılamak için girebilirsiniz.