Yardım
Tekstil Sanayi Kredisi
Tekstil Sanayi Blog
Kategorik Analizler
Kadın Pedi
Kadınların özel günleri olan kanamalı âdet (regl) dönemlerinde en temel ihtiyaçları olan hijyenik pedleri günlük, hatta gün içerisinde bir kaç değiştirmeleri nedeniyle sürekli değiştirmelerine neden olmaktadırlar.
 
Tekstil Sanayi kullanıcıları arasında önemli bir kesimin toptan hijyenik ped olan kadın pedi alımlarında ilk müraacat ettikleri platformalardan birisidir.
 
Kadın pedi firmaları, ürettikleri kadın pedi çeşitleri, kadın pedi modellerini üretirken kadın pedi fiyatları konusunda da en ucuz ve farklı olmayı amaçlamaktadırlar. Aslında oldukça eski bri geçmişe sahip olan kadın pedinin tarihsel sürecini Wikipedia şöyle açıklamaktadır: "Eski Yunan'da kadınlar, pamukları yuvarlayarak top haline getirdikleri iplikleri, Romalılar balmumlanmış ve yağlanmış ince yün tamponları kullanırdı. Mısır'da ise, fil ya da timsah gübresini saran papirüs kullanılırdı. Kızılderili kadınlar kuşaklarını, kanı emmesi için temizlenmiş, ince ince doğranmış yosun, mısır yaprakları, hayvan derisi ya da ağaç kabuklarıyla doldururdu. Kumaş, her zaman adet kanının emilmesinde büyük role sahip oldu. Atalarımız eteklerini, kanı emecek biçimde dikerdi. Asyalı kadınlar bugün bile, pirinç kağıdından yapılma tamponlar ve havlular bulunduğu halde, emici süngerler kullanır. Eskimo kadınları kar tavşanı postuna başvururken, diğer coğrafyalarda birçok kadın, eskiden olduğu gibi büyük yapraklardan medet umar. Tek kullanımlık adet bezleri ilk olarak 1886'da ABD'de üretildi. Seyrek dokunmuş bezle sarı pamuktan oluşan 'Bir Kadının Mahremi' adındaki bu bezler, ilk yıllarda büyük bir gizlilikle tezgâh altında saklanırdı."
 
Kadınların âdet dönemleri (regl) olan özel günlerinde sıklıkla değiştirmek zorunda kaldıkları hijyenik ped, kadın pedi, kadın bağı ne derseniz deyin sağlık açısından son derece önemli ve temel ihtiyaç sarf tekstil ürünüdür. 
 
Tekstil Sanayi kullanıcıları web sitemizi kadın peditoptan kadın pedi, ucuz kadın pedi, kadın bağı, hijyenik ped, hijyenik kadın bağı, günlük ped gibi arama krıterleri ile ziyaret etmektedirler.