Yardım
Tekstil Sanayi Kredisi
Tekstil Sanayi Blog
Kullanıcı Portföyümüz
Kot Pantolon

Kot Pantolon, Türkiye'de bilinen bir diğer adıyla Blue jean veya sadece jean günlük giyim olarak kullanılan pantolon gurubunda önemli bir yer teşkil etmektedir.

Moda, son trend toptan giyim arayan Tekstil Sanayi kullanıcıları, web sitemiz üzerinde erkek giyim, kadın giyim, çocuk giyim gibi bir çok kategoride istedikleri ürünleri kolayca bulabilmekte ve üretici tekstil firmaları ile iletişime geçmektedirler.

Giyim sektörünün önemli bir yerinde söz sahibi olan kot pantolon alanı her zaman tekstilcilerin temel direklerinden birisi olmuştur.

Özellikle denim kumaştan üretilen kot pantolon modelleri her zaman dikkat çekmektedir. Modanın vaz geçilmez unsuru olan kot pantolonlar çoğunlukla İstanbul'da tekstilin önemli merkezlerinden olan Merter, Osmanbey, Laleli, Eminönü, Yeşildirek gibi yerlerde toptan ve perakende olarak satılmaktadır.

Kot pantolon imalatçıları, ürettikleri ürünleri çoğunlukla denim kumaştan imal yapsalar da kot pantolonu modellerinden hareketle son dönemlerde farklı kumaşların da kullanılarak yeni bir modanın çıktığı görülmektedir.

TekstilSanayi.com'u kot pantolon ihtiyaçları doğrultusunda tercih eden kullanıcılarımız genel itibari ile; Merter toptan kot, Merter toptan kot pantolon, Osmanbey kot, Osmanbey kot pantolon gibi genel itibari ile Türkiye'nin il ve ilçeleri de dahil olmak üzere toptan kot pantolon merkez arama kriteri olmak bizlere ulaşmaktadırlar.