Yardım
Tekstil Sanayi Kredisi
Tekstil Sanayi Blog
Neden Mağaza Açmalıyım
Mağaza Açmanın Avantajları


Tekstil Sanayi, size avantajlı bir dünyanın kapılarını açarken satış yapmanızı kolaylaştırmak için çeşitli fonksiyonlar sunmuştur. Bunlardan birisi de hiç kuşkusuz ki; Üye’lerimizin Tekstil Sanayi bünyesinde  Mağaza Açma olanağının olmasıdır.

Açmış olduğunuz Mağaza’nızın yayın süresi Tekstil Sanayi tarafından Mağaza Sahibi’nin inisiyatifi haricinde yenilenmemektedir. O nedenle Mağaza Yayın Süre’niz bitmeden yayın sürelerinizi  uzatmanızı öneririz.

Tekstil Sanayi'nde bir Mağaza’nızın olması son derece önemli bir satış stratejisidir. O nedenle Mağaza açarak Ürün’lerinizin kurumsal formatta daha çok görünmesini sağlayabilir, Ürün’lerinize daha çok Alıcı Kullanıcı tarafından ilgi duyulmasını sağlayabilirsiniz.

İşte Mağaza Sahibi olmanızın size sağlayacağı bazı avantajlar:


Mağaza Tanıtımı

Mağaza görüntüsü kurumsal bir görüntü formatında sunulur ve Alıcı’lara daha çok güven verir. Mağaza adınızı tanımlayabilir, Mağaza açıklaması yapabilir, Mağaza Url'si girebilir, Mağaza’nıza ait Logo’nuzu yayınlayabilirsiniz.


Kurumsal Görüntü

Tekstil Sanayi, Kullanıcı’larına verdiği hizmetleri, kurumsal bir görüntü eşliğinde vermeyi önemsemektedir. Bunu için mağaza açan üyelerine özel bazı ek haklar tanımıştır. Bu hakların bazıları şöyle sıralanabilir; mağazalar sekmesinde ulaşılma, mağaza için dijital katalog ekleyebilme, mağaza içi tanıtım filmi ekleyebilme, özel fiyat listesi ekleyebilme, özel web adresini yayınlayabilme. 


Mağaza’nıza Özel Web Adresi

Sistem’de açılan her bir Mağaza için ayrı uzantılı bir Web Adresi (URL) tanımlanır. Böylece Mağaza Sahip’leri kartvizitlerine tanımlanan Web Adresi’ni bastırarak tanıdıklarına bu adres üzerinde Ürün’lerini satış amacıyla tanıtım yapabilirler.

Tekstil Sanayi'nde Mağaza açtığınızda Alıcı’lar, size Tekstil Sanayi'nden veya doğrudan bu adres üzerinden ulaşabilirler. İsterseniz yakınızdaki veya uzakta olan müşterilerinize de Mağaza’nıza Ait Özel Web Adresinizi vererek doğrudan sizin Mağaza’nıza ulaşmalarını sağlayabilir, onlara istedikleri zaman çok uzaklarda bile alışveriş yapma imkanı sunabilirsiniz.

Tekstil Sanayi üzerinde açmış olduğunuz Mağaza Web adresiniz Tekstil Sanayi alan adı sonrasında Türkçe karakterler ve kelimeler arasındaki boşluklar kaldırılarak şu şekilde otomatik olarak tanımlanır: www.magazaadi.tekstilsanayi.com


İlanda Mağaza Logosu Gösterilmesi

Tekstil Sanayi Kullanıcı’ları herhangi bir ilan’ı incelemek amacıyla tıklandığında eğer bu İlan herhangi bir Mağaza’ya ait ise Mağaza’nın logosu gösterilerek Kullanıcının Mağazaya ait ilgisi odaklanması sağlanır. Böylece Mağaza sahibi Tekstil Sanayi tarafından kendisine verilen bu satış desteği avantajını kullanarak diğer Ürün’lerini satma avantajına sahip olmuş olur.
 

Kurumsal Adres Tarifi

Haritadan adres tarifi Tekstil Sanayi'nin kullanıcılarına özel olarak yer vermiş olduğu bir aplikasyondur. Kurumsal Mağaza açan her kullanıcı kendi Yönetim Paneli "Kurumsal Bilgilerim" sekmesinden adres tarifini harita üzerinden işaretleyebilir. Böylece Kurumsal Üyelerimizin haritalı adres tarifi hem mağaza detaylarında hem de her ilanı içerisinde gözükerek müşterilerinin kendilerine daha kolay ulaşmalarını sağlamış olur.


Mağazalar Sekmesinde Ulaşılma

Tekstil Sanayi, kullanıcılarına kendi uhdesinde bulunan Tüm Mağazalar sekmesini sadece mağaza sahiplerine ayırarak Kurumsal Mağaza açmış olan üyelerini mümkün olan her aşamada önceliğe taşımaktadır. İşte bu ayrıcalıklardan birisi de; Kurumsal Mağaza sahiplerinin ayrı bir alanda görünebilmeleridir.

Bunun için Tekstil Sanayi, tüm mağazaları kategorik olarak üyelerine daha çok ulaşılması için her türlü alternatif uygulamaları sunmaktadır.


Sadece İstediğiniz Üyelere Özel İlan Yayınlayabilme

Tekstil Sanayi'nde Kurumsal Mağaza sahiplerine özel olarak tanımlanmış haklardan bir tanesi de; mağaza sahiplerinin ilan resimlerinin sadece onayladıkları üyelerin net görebilmelerine olanak sağlamasıdır.

Belirli bir dönemde özel bir kreasyon hazırlayan veya ürünlerini sadece kendilerinin onayladıkları üyelerin görebilecekleri ilan yayınlayabilme imkânı, kurumsal üyelerimizin hedef kitleleriyle daha yakın iletişim içerisine girmeleri sağlar.


Dijital Katalog Ekleyebilme

Tekstil Sanayi'nin kurumsal mağaza sahipleri, isterlerde mağazalarını açmalarının akabinde "Kurumsal Bilgilerim" sekmesinde belirlenmiş büyüklükte dijital katalog bilgilerini ekleyebilirler. Böylece dijital katalogları Tekstil Sanayi'nin diğer kullanıcıları tarafından da ulaşılabilir olur ve Kurumsal Mağaza sahipleri katalog dağıtma masraf ve zaman giderlerinden fayda sağlamış olur.


Tanıtım Filmi Ekleyebilme

Tanıtım filmi ekleyebilme, Tekstil Sanayi'nin kullanıcılarına sunmuş olduğu bir diğer dikkat çeken uygulamasıdır. Mağaza açan kullanıcılarımız "Kurumsal Bilgilerim" sekmesinde belirlenmiş büyüklükte dijital tanıtım filmlerini ekleyebilirler. 


Fiyat Listesi Ekleyebilme

Kurumsal Mağaza sahibi üyelerimiz, Tekstil Sanayi'nde müşterilerinin fiyat listelerine ve ürün listelerine ulaşabilmeleri için Fiyat Listesi Ekleyebilme özelliğini "Kurumsal Bilgilerim" sekmesinde belirlenmiş büyüklükte dijital fiyat listesini ekleyebilirler. 


Özel Web Adresini Yayınlayabilme

Tekstil Sanayi'nde, kurumsal mağaza açan her üyesine isterse kendi markasını belirleyebileceği ve sadece bir tek olmak üzere subdomain şeklinde kendi uhdesinde verebilmesinin yanı sıra mağaza sahipleri isterlerse kendi şirket web adreslerini  "Kurumsal Bilgilerim" sekmesinde Web Adresi kısmına girerek doğrudan şirket tanıtımı yapabilirler.


Ücretsiz Ek Opsiyonel Yetkiler

Tekstil Sanayi her bütçeye uygun olarak mağaza paketleri tanımlamıştır. İsteyen kullanıcılarımız kendi bütçe ve ihtiyaçlarına en uygun olan paketi seçebilirler. Bazı mağaza paketleri kullanıcılarımıza "Ücretsiz Opsiyonel Yetkiler" vererek onları almış oldukları mağaza paketi kapsamında bazı ayrıcalıklı kullanımlardan faydalanmalarını sağlar. Hangi mağaza paketinin Ücretsiz Opsiyonel Yetkileri olduğunu incelemek için tıklayınız!..
 

Mağaza İçi Özel Arama Motoru

Aynı durum; doğrudan Mağaza Logo’suna tıklanması halinde de geçerlidir ve otomatik olarak Seçilen Mağaza İçi Arama Motoru Sol Menüde anında görünür. Bu durumda Alıcı Kullanıcı isterse sadece Seçilen Mağaza İçi Arama yapabilir.


İlan Çoksa Satışta O Kadar Çok

Ne kadar çok Ürün’ünüz olursa o kadar çok görünme şansınız olur. Ürün’lerinizin yelpazesi ne kadar geniş ise kolları o kadar geniş bir çınar ağacı gibi görünmenizi kolaylaştırır. Unutmayın her Ürün’ün mutlaka bir alıcısı vardır.


Tekstil Sanayi Optimizasyon Desteği

Tekstil Sanayi’nin Kullanıcı’ları için oluşturduğu Sistem’in en temel amacının web sitemiz üzerinde Kolay Erişebilirlik ve Güvenlik olduğu gibi Mağaza Sahipleri’nin Google, Yahoo gibi Arama Motorlarında Mağaza’nızın üst sıralarda çıkmasını sağlayacak optimizasyon desteğine de sahip olursunuz.

Böylece sizin satmış olduğunuz Ürün’ler global arama motorlarında arandığında Tekstil Sanayi Optimizasyon Desteği sayesinde üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olur.


Ürün Maliyetleriniz Düşer

Tekstil Sanayi, Mağaza Sahipleri’ne çok sayıda Ücretsiz Opsiyonel Yetkiler tanımlar.  Bununla birlikte Tekstil Sanayi, Mağaza alt yapısı ile  hosting, Website tasarım, teknik destek ve tanıtım gibi ek harcama yapmadan Ürün’lerinizi satma fırsatına kolaylıkla ulaşabiliriniz.

Tekstil Sanayi, üzerinde Mağaza açmanız hazır müşteri potansiyeli ve tanıtım faaliyetleri devam eden Sistem’imizin avantajlarından faydalanarak Ürün maliyetlerini düşürmüş olursunuz.


Satışta Karlılık/Rahatlık

Azalan maliyetlerle birlikte 7x24  durmaksızın bir fuar gibi her an satışın gerçekleşebildiği bir ticaret platformu işlerinizi daha da kolaylaştırır ve karlılığınızı artırır.

Mağaza sahibi olarak Ürün portföyünüzü daha geniş kitlelere sunabilirsiniz. Böylece bulunduğunuz yerdeki iş hacmine ek olarak bir gelir elde eder hatta Ürün’lerinizi Dünya’nın diğer ucundaki tanımadığınız kişilere satabilirsiniz.

Mağaza’ların kolay kullanımı ve etkili fonksiyonları sayesinde, Satıcı’lar kendi markalarını oluşturarak, daha fazla satış yapma imkanını yakalayıp işlerini daha da büyütebilirler


Zamandan Kazanma

Kullanıcı’larına özel Tekstil Sanayi ödeme altyapısını kullanan Mağaza Sahipleri, son derece fonksiyonel, ihtiyaca göre tasarlanmış profesyonel bir Mağaza’dan satış yaparak güvenilirliğini arttırır ve Alıcı’ların daha rahat, kolay alışveriş yapmalarını sağlar.

Zamandan kazanmayı sağlayan tüm bu işlemleri isterseniz evinizin rahatlığında kahvenizi yudumlarken isterseniz işyerinden ayrılmadan Hızlı ve Güvenli Mağaza sahibi olma keyfi ile yaşayabilirsiniz.


Her Bütçeye Uygun Mağaza

İhtiyacınız olan Mağaza Paketi’ni seçerek gereksiz harcama yapmazsınız. Böylece iş hacminize göre ve bütçenize uygun Mağaza Paketi içerisinde satış keyfini yaşayabilirsiniz.


Favori Mağaza Olun

Alıcı’lara vereceğiniz hizmete, Mağaza’nızdaki Ürün’lerin niteliklerine, Ürün’lerin fiyatındaki uygunluğa göre Alıcı’lar isterlerse sizi kendi Favori Mağaza’lara ekleyerek sürekli sizden alışveriş yapmayı düşünebilirler, arkadaşlarına tavsiye edebilirler.

Alıcı’ların Favori Mağaza’sı olabilmeniz sizin elinizde!.. Unutmayın temel ilke; Alıcı’lara vereceğiniz satış desteği ve Ürün’ü ulaştırma servisi en öncelikli referansınızdır. Nasıl Alıcı sizi kendi Favori Mağaza’sına eklemiş ise yine sizin haberiniz olmadan Favori Mağazalar listesinden silebilir. O nedenle mutlaka ama mutlaka müşteri memnuniyetinizi korumaya çalışın.

Alıcı’ların Favori Mağaza’sında olabilmeniz için diğer referanslarınız; ilginç ve piyasaya yeni çıkmış Ürün’leri en uygun fiyata sunmak olacaktır.

Ne kadar çok Ürün eklerseniz o kadar Kullanıcı’ların size ulaşacağını hatırdan asla çıkarmayın!..

Aradığı her şeyi sizin Mağaza’nızda bulması Alıcı’ların sizin Mağaza’nıza ilgi göstermesini sağlayan temel bir diğer faktördür.