Yardım
Tekstil Sanayi Kredisi
Tekstil Sanayi Blog
Neden Mağaza Açmalıyım
Nasıl Mağaza Açarım

Nasıl Mağaza Açarım?

Sistem’imizin en temel ilkelerinden birisinin; Kullanıcı’larımızın Tekstil Sanayi'ni ziyaretleri esnasında en kolay şekilde isteklerine en kısa sürede en az adımda gerçekleştirmelerini hedeflemiş olduğumuzu bir kez daha vurgulamak isteriz!..

Kullanıcı’larımıza sunduğumuz kolay erişim ve Kolay Mağaza Açma, Mağaza Yöntemine bir tıkla ulaşabilir olma ve anında kurumsal bir görüntü elde etmelerini sağlamak bizim hep övünç kaynağımız olmuştur.

Mağaza açmak için öncelikli olarak Ücretsiz Üye Girişi yaptıktan sonra Bana Özel'de (Yönetim Paneli) Mağaza Bilgilerim kısmında bulunan Mağaza Aç linkine tıklayınız. Daha sonra açılan ekrandan tek adımda Mağaza Adı, Mağaza Açıklaması, Mağaza Url'si (web adresi veya linki) girerek  Mağaza Paketi’ni ve Mağaza Yayın Süresi’ni belirleyerek ödemeyi yapın.  

Tek adımda Mağaza’nız kullanıma açıldı demektir!..  Sistem size hediye edilen Ücretsiz Opsiyonel Yetkilerinizi anında yükler ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz!..

Sizin yapmanız gereken tek şey Mağaza'nıza hemen ilan ekleyip kazanmaya başlamaktır!..


Mağaza Adı

Bu kısma Mağazanız için bir isim tanımlayınız. İsterseniz kendi iş yerinizin adını isterdeniz kendi adınızı isterseniz dikkat çekici bir mağaza adı tanımlayın. Bu tamamen size kalmış.


Mağaza Açıklaması

Mağaza’nızı ve ne işle uğraştığınızı en iyi bir şekilde tanımlayınız. Mağaza Açıklaması bölümünde bu işi ne kadar yaptığınızı ve neden farklı bir Satıcı olduğunuzu vurgulayabilirsiniz.

Unutmayın!.. Görünüm olarak sadece büyük harf kullanarak kendinizi anlatmak Mağaza görüntüsünü çekici kılmaz. Onun yerine yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine uygun olarak normal cümle düzenini içerisinde büyük ve küçük harfleri yeri geldiğince tercih edin ve kendinizi en iyi şekilde tanımlayan cümleler kullanın.


Mağaza Url'si

Mağazanız için önceden alınmamış olan bir Url (Web adresi, alan adı, sub domain, link) tanımlayınız. Sistem size böylece hem Tekstil Sanayi üzerinde kullanabileceğiniz hem de kartvizitinize yazabileceğiniz bir web adresi verecek ve bunu rahatça tanıtabileceksiniz.

Sitemde Url'niz şöyle tanımlanır: 

www.magazaadi.tekstilsanayi.com

Lütfen web adresini tanımlarken türkçe karakter kullanmayın ve aralarında boşluk bırakmayın.


Mağaza Logosu

Kullanıcı Yönetim Panel’inizi tıklayarak Mağaza Yönetimi ekranında Mağaza’nıza ait kurumsal nitelik taşıyan bir logo girmenizi öneriz. Siz bu kısmı boş bırakırsanız Tekstil Sanayi otomatik olarak “Varsayılan bir logo” koyacaktır. İstediğiniz zaman bu logoyu kendi logonuz ile Mağaza Bilgilerim'i tıklayarak Mağaza Logosu’nu değiştir kısmından değiştirebilirsiniz.

Mağaza logonuzu belirlemeniz kurumsal görüntünüzü tamamlayan en temel unsurdur. O nedenle Mağaza adınıza uygun bir logo tasarlayabileceğiniz gibi Mağaza’nız genel konseptine uygun bir Ürün’ünüzün resmini de koyabilirsiniz.

Unutmayın, Mağaza Logosu sizin kurumsal kimliğinizi ve imajınızı yansıtır!..