Yardım
Tekstil Sanayi Kredisi
Tekstil Sanayi Blog
Kullanıcı Portföyümüz
Osmanbey Tekstil

Avrupa'ya önemli ihracat merkezlerimizden olan Osmanbey'de çok sayıda ihracatçı tekstilciler bulunmaktadır.

Osmanbey'de toptancıların yoğunlukla Ebekızı Sokak, Hacı Mansur Sokak, Matbaacı Osmanbey Sokak, Kodaman Sokak, Şair Nigar Sokak gibi yerlerde ya Mağazalar şeklinde ya da İşhanı veya iş merkezlerindeki büro veya ofislerde yer aldıkları görülmektedir.

Osmanbey tekstil firmaları ürettikleri erkek giyim, kadın giyim, çocuk giyim, abiye, kot pantolon, eşofman, gömlek gibi ürettikleri tekstil ürünleri ile dünyanın önemli moda merkezlerinden olan Paris, Milano, Roma, Londra, Amsterdam, Tokyo gibi devlerle mücadele ederek ellerinden geleni yapmaktadır.

Osmanbey, tekstil olanında özellikle moda üretimleri ile bilindiği için çoğunlukla modayı yakına takip eden perakendeci mağazaların yakından takip ettiği yer olmasına karşın Osmanbey tekstilcileri ürettikleri ev tekstili ve giyim ürünlerin toptan Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın bir çok yerine gönderir.

Aynı zamanda sahibinden toptan ucuz tekstil ürünleri arayanların da durağıdır Osmanbey. Parti malı, ihraç fazlası, seri sonu tekstil ürünleri arayan kullanıcılar Osmanbey'de aradıklarını Merter ve Güngören particileri kadar geniş bir yelpazeye hitap etmese de yine de zaman zaman her sahada olduğu gibi yakından takip edilen ihracat fazlası ve parti malı arayan firmaların yakın takibindedir.

Özellikle moda merkezi olarak bilinen ve nispeten diğer tekstil merkezlerine göre daha farklı çizgileri takip eden Osmanbey firmaları her zaman şehir merkezinde olmalarını ve yıllara dayanan tekstilcilerin çabaları ile her zaman kalite ve moda penceresinden aranan merkez olmuştur.

Osmanbey tekstil firmalarını arayanlar genellikle toptan kot pantolon, toptan gömlek, toptan ceket, toptan eşofman, toptan kadın giyim, toptan erkek giyim fiyatları gibi arama kriterleri ile sitemiz üzerinden Osmanbey tekstil firmalarına ulaşabilmektedirler.