Yardım
Tekstil Sanayi Kredisi
Tekstil Sanayi Blog
Kategorik Analizler
Sütyen / Fantezi Giyim
Kadınlar sütyen seçerken; öncelikle vücut ölçüleri ile örtüşen ölçüleri tecih etmelidir. Göğüsleri küçük olan kadınlar, destekli ve balenli sütyen modellerini rahatlıkla tercih edebilirken büyük göğüslü bayanlar ise; balenlerden mümkün oldukça uzak durmalıdır. Çünkü balen, büyük göğüslü ve kilolu bayanlar rahatsız edici olabilir. Büyük göğüslü kadınlar da, göğüslerinin dik durması için destekli modelleri kullanabilir. 
 
Göğüsleri henüz büyümeye başlamış olan genç kızlar ile balenlerden ve sıkı sütyenlerden oldukça uzak durmaları gerekir. Öncelikli tercihleri penye sütyenlerden yana olmalı ve sonrasından göğüsün gelişme süresinde yapısını bozmayacak modelleri kullanmalıdırlar. Bu aşamada sağlıklı göğüs büyümesi açısından balensiz, desteksiz modeller tercih edebilir. 
 
Bunların yanı sıra sütyen tecihinde her zaman öncelikle olarak sağlığın birinci tercih olduğu unutulmamalı ve pamuklu kumaşlar tercih edilmelidir. Sağlıklı sütyen seçiminin bir diğer altın kuralı ise zararlı çeşitli kimyasallarla renklendirilmiş sütyen modellerinden de uzak durmalıdırlar.
 
Kadın içi giyim kategorisinin vaz geçilmez ürünü olan sütyen, dolgulu sütyen, dolgusuz sütyen, destekli sütyen, desteksiz sütyen, straplez sütyen, sporcu sütyen, toparlayıcı sutyen, dikişsiz sütyen, sütyen takımları, emzirme sütyeni ve diğer sütyenler kategorisinde incelencektir. Bu nedenle sütyen imalatçıları, sutyen fabrikaları, sutyen atölyeleri, sutyen modelleri, ve sütyen çeşitleri  ile nasıl daha ucuza sutyen üretebilecekleri ve marka sutyen üreticisi olabilecekleri hakkında fikirlerini diğer kullanıcılar ile paylaşabilirler. Sutyen toptancıları, sutyen ihracatçıları ve sutyen satan mağazalar da yeni sutyen modelleri, yeni sutyen çeşitleri hakkındaki görüşlerini bu kısımda aktarabilirler ve sutyen fiyatları hakkıdaki görüşlerini diğer satan kullanıcılar ile paylaşabilirler.
 
Korse, Jüpon gibi iç giyim kadın ürünleri kategorisinde incelenecek kategoriler bel korsesi, dikişsiz korse, string korse, boy korse, parçalı korse, slip korse, body korse, doğum sonrası korse, etek korse ve diğer korse ve Jüponlardır. Korse imalatçısı firmalar, korse fabrikaları, korse atölyeleri ürettikleri korse modelleri, korse çeşitleri hakkında paylaşımlarda bulunabilirler. Ucuz korse nasıl imal edilir, dünya markası korse nasıl üretilir gibi tecrübelerini meslektaşları ile paylaşabilirler. Korse toptancıları, korse ihracatçıları ve korse satan mağazalar yeni korse modelleri ve yeni korse çeşitleri hakkındaki görüşlerini korse firmalarına iletebilirler.
 
Kadın iç giyim kategorisinde önemli bir pazara sahip olan kadın fantazi iç giyim başlıca erotik kadın iç giyim, fantezi babydoll, erotik gecelik, fantazi mayokini, fantazi body, erotik Jartiyer, erotik büyük beden gecelik, fantazi takımlar, fantazi gecelik takım, fantazi sutyen takım, fantazi büstiyer takım, fantazi atlet takım, fantazi şort takım, fantazi Jartiyerli takım ve diğer fantazi takımlar gibi kategorilerde incelenecektir. Fantezi iç giyim imalatçıları, fantazi içi giyim fabrikaları, fantazi iç giyim atölyeleri, fantezi iç giyim modelleri ve fantezi içi giyim çeşitleri hakkındaki tecrübelerini paylaşabilirler. Fantazi iç giyim toptancıları, fantazi iç giyim ihracatçıları ve fantazi iç giyim mağazaları yeni moda fantazi iç giyim ürünleri ve yeni moda ürünler ile fiyatları hakkındaki görüşlerini karşılıklı olarak paylaşabilirler.
 
Kadın seksi elbiseler ve takımlar ise; seksi mini elbiseler, seksi uzun elbiseler, seksi bikini, seksi gecelik, seksi takımlar, seksi iç çamaşırları, seksi file elbiseler ve diğer seksi elbiseler ile takımlar kategorisinde incelenecektir. Bu nedenle kadın seksi elbise imalatçıları, seksi elbise fabrikaları, seksi iç giyim atölyeleri, seksi elbise modelleri, seksi elbise çeşitleri gibi konulardaki yeni gelişmeleri ve fikirlerini paylaşabilirler. Seksi elbise toptancıları, seksi elbise ihracatçıları ve seksi elbise satan firmalar yeni model seksi elbiseler ve seksi elbise fiyatları hakkında fikirlerini üreticiler ile paylaşabilirler.
 
Fantezi kostümler ve erotik kostümler kadın giyim kategorisindeki incelenecek bir diğer alt kategorisidir. Bu sekmede fantezi kostüm imalatçıları, fantezi kostüm fabrikaları, fantezi kostüm atölyeleri, yılbaşı kostümleri, erotik kostümler ve diğer fantezi kostümler hakkındaki görüşlerini, fantezi kostüm modelleri, fantezi kostüm çeşitleri, fantezi kostüm desenleri hakkındaki bilgi ve birikimlerini paylaşabilirler. Fantezi kostüm toptancıları, fantezi kostüm ihracatçıları, fantezi kostüm satan mağazalar, fantezi kostüm fiyatları konusunda paylaşımlarda bulunabilirler.