Yardım
Tekstil Sanayi Kredisi
Tekstil Sanayi Blog
Nasıl Daha Çok Satış Yaparım
En İyi, En Hızlı Servis

En İyi, En Hızlı Servisi Verin

Her şeyden önce altın kuralın müşteri memnuniyeti olduğunu asla akıldan çıkarmamalısınız. İnsanlar her zaman memnun kaldıkları yerlerde alışveriş yaparlar. Siz de öyle değil misiniz?

Bir Mağaza sahibiyseniz veya herhangi bir Ürün’ünüzü Tekstil Sanayi üzerinden satıyorsanız mutlaka ama mutlaka Alıcı’larınızla ilgilenmelisiniz. Ürün bilgilerini detaylı, net, tam doğru girmek  ve onların sorularına açıklayıcı cevap vermek en öncelikli olanıdır.

Satış gerçekleşmesi halinde ise en iyi ve hızlı servisi vermeye gayret ederek en kısa sürede Ürün’ü gönderin. Gönderi bedelini Alıcı ödüyorsa en az ücretle eline ulaşmasını sağlayın. Hatta Ürün’ünüzü özel paketlemeler ile Alıcı’nızı mutlu edin.

Alıcı’nın sizi kendiliğinden Favori Satıcı veya Favori Mağazasına eklemesini sağlamanız demek sizin potansiyel daimi müşteriniz olduğu anlamını taşıyabilir. Alıcı’ların sizi Favorilerine eklemesini asla siz teklif etmeyin!.. Bu tip davranış karşı tarafı rahatsız edebilir… Onun yerine Alıcı’nızı memnun edin. Alıcı sizin servisinizden memnun kalmış ise zaten bunu kendi isteği ile yapacaktır.