Yardım
Tekstil Sanayi Kredisi
Tekstil Sanayi Blog
Kategorik Analizler
Body
Genel itibari ile casual (kejuıl) olarak bilinen ve türkçesiyle resmi olmayan, gündelik, rahat, spor giyim olarak tanımlanan ve bunun belli düzen ile şıklıkta olmasını ifade eden yani takım elbise, kravat, vs. olmadan şık olmayı sağlamak amacıyle üretilmiş kıyafetlerin tercih edilmesi ile birlikte body kıyafetlerin kullanılmasında artış olmuştur. 
 
Bununla birlikte rahat giyim, yanı sıra stiline ve kendisine güvenen, daha konfort ve sportif bir görüntüyü tercih eden bireylerin tercihi olan body kıyafetler, V yakalı ve bisiklet yaka body modelleri tercih etmektedirler. 
 
Bodyler genel itibari ile uzun kollu body, kısa kollu body, kolsuz body, rambo body modelleri ve body çeşitleri arasında tercih edilmektedirler. Buna bağlı olarak rahat ve sportif görüntü sağlayan body fiyatları oldukça ucuz giyim tercih edenler ve kaliteli, şık, moda tercihinde bulunanlar için bir avantaj oluşturmaktadır.
 
Body kategorisinden body imalatçıları, body, fabrikaları, body, atölyelerinin body modelleri, body çeşitleri hakkındaki fikir ve görüşlerini aktarabilir ve nasıl daha ucuza body imal edebileceklerini ile dünya markası olma yolundaki tecrübelerini diğer kullanıcılara aktarabilirler. Body toptancıları, body ihracatçıları body satan mağazalar ile eticaret web siteleri erkek ve kadın body fiyatları ve yeni marka body kıyafetleri üretilmesinde body üreticilerine fikirlerini aktarabilirler.
 
Üretilen bodyler, body çeşitleri ve body modelleri genel itibari ile İstanbul Merter, Güngören, Laleli, Zeytinburnu, Osmanbey body imal edilen tekstil firmaları tarafından toptan bir şekilde toptancılara dağıtımları yapılmaktadır.