Yardım
Tekstil Sanayi Kredisi
Tekstil Sanayi Blog
Satış Ortaklığı Programı
Nasıl Daha Çok Satış Yapılır

Tekstil Sanayi'nin ek gelir elde etmek için oluşturmuş olduğu Satış Ortaklığı Programı'nda kazanç düzeyi sizin hayal gücünüze ve ne kadar aktif olarak yer alacağınıza dair artan bir grafikle genişler.

Stokta herhangi bir tekstil ürünüzün olup olmaması şart değil!..  Pantolondan elbiseye, tişörtten halı kilime yani her türlü tekstil aksesuarlarından, havlu bornoza kadar tekstile dair her ne ürün imalatı yapan tekstil firmaları veya stoklu parti malı ihraç fazlası tekstil ürünü olanlar ile görüşebiliyor veya iletişim içerisine geçebiliyor olmanız yeterli!..

İsterseniz bunu doğrudan görüşerek yapın, istrseniz isterseniz telefonla, whatsapp veya SMS ile isterseniz de Faceobook, Twiter, İnstagram gibi sosyal mecralarda size verilecek İndirim Promosyon Kodu'nu dağıtarak paylaşımda bulunun!..

Hepsi bu!.. Yapacağınız paylaşım sonrasında gerisini bize bırakın!.. Siz paylaşım sonrasında zaman zaman kendi yönetim panelinizden kaç kişinin sizin paylaştığınız veya refarans verdiğiniz İndirimli Promosyon Kodu ile mağaza açtığın kontrol ederek ne kadar kazandığınızı görün!..

Mümkün olduğu kadar geniş kitleye dağırsanız, satış yapma olanağınız da o kadar da artar. İndirim Promosyon Kodu'nu görenler, arkadaşlarına verseler bile İndirim Kodu sizin hesabınız ile ilişkili olduğu için yine kazanan siz olursunuz. Ne kadar çok kişi sizin kodunuzu kullanır ise o kadar çok kazanırsınız!..

 

Daha Çok Satış Yapma Metodlarından Sadece Bazıları:

Facebook, Twitter, İnstagram gibi tüm Sosyal Medya mecralarında tekstil sekötörü ile ilgilenen arkadaşlarınıza Onaylı Satış Ortaklığı Programı'nda size özel verilmiş olan İndirim yapan Promosyon Kodunu paylaşarak Mağaza açılışlarında kullanabileceklerini söyleyebilirsiniz.

Tekstil sekötüründe yakınınızda bulunan tanıdığınız kişiler ile iletişime geçerek onların İndirimli Promoyon Kodu kullanmasını sağlayabilirsiniz.. 

 

Ne Kadar Kazanırsınız?

Tekstil Sanayi'nde geçerli olan Mağaza Paketleri ve Ücretlerinin indirim sonrasındaki fiyattan % 40'ını kazanırsınız. Mağaza Paketleri ücretlerinden son kullanıcıya tanımlanan indirim yapıldıktan sonra kazancınız hesaplanır ve hesabınıza aktarılır!.

Bir başka ifade ile referans vereceğiniz indirim sağlayan Promosyon Kodu'nuz % 30 olarak tanımlandığı için sizde indirimli satılan Mağaza Ücretinin % 40'ını kazanırsınız.

 

Örnek:

Temsili olarak verilen, bir satış kazanç hesaplaması aşağıdaki gibidir!..                    

   İndirimsiz satılan Vip Mağaza paketi Normal Fiyatı      2160
   Size Tanımlanan İndirim yapan Promosyon Kodu oranı % 30       648
   Yapılan %30 İndirim sonrası indirimli Vip Mağaza Fiyatı       1512
   Yukarıdaki İndirimli Vip Mağaza Fiyatının %40'ı net kâr olarak hesabınıza aktarılır  :    604 TL

 

"Onaylı Satış Ortağı" Olmak İçin Tıklayınız!..

Tekstil Sanayi'nin Onaylı Satış Ortağı olarak evde ek gelir, iş yerinde ek gelir elde etmek için aşağıdaki linki tıklayınız!..

https://www.tekstilsanayi.com/?p=cpanel
 

Hızlı İletişim!..


Detaylı Bilgi almak istiyorsanız;

0 (532) 280 77 20   ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz!..