Yardım
Tekstil Sanayi Kredisi
Tekstil Sanayi Blog
Satış Ortaklığı Programı
Ek İş

Tekstil Sanayi evde ek gelir arayan kişiler için önemli bir fırsat sunmaktadır.

Evin rahatlığında evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyenler, Tekstil Sanayi'nin Satış Ortaklığı Programı'na üye olup indirim sağlayan Promosyon Kodu dağıtımını yaparak gerçekleşen satışlardan ek gelir elde edebilirler.

Tekstil Sanayi'nde evde ek gelir elde etmek isteyenler için sunduğu Satış Ortaklığı Programı'na hemen dahil olarak kazanç elde edebilisiniz!..

 

Ek İş Programına Kimler Katılabilir?

İş Ortaklığı Programına herkes dahil olabilir. Stokta herhangi bir tekstil ürünüzün olup olmaması şart değil. Pantolon, elbise, tişört gibi giyim ve kıyafetten, halı kilime, her türlü tekstil aksesuarlarından, havlu bornoza kadar tekstile dair tekstil ürünleri imalatı yapan tekstil firmaları veya stoklu, parti malı, ihraç fazlası, tekstil ürünü olanlar ile görüşebiliyor veya iletişim içerisinde olmanız yeterli!..

Ev hanımlarından yeterli kazancı olmayanlara, işsiz olanlardan ek iş arayanlara kadar kazancını arttırmak isteyen herkesin katılabileceği Satış Ortaklığı Programı dahilinde herkes katılabilir.

Satış Ortaklığı Programı Promosyon Kodu Dapıtıcıları için tamamen ücretsiz olup  satışı gerçekleşen her mağazadan % 30 oranında kazanç elde ederler.