Yardım
Tekstil Sanayi Kredisi
Tekstil Sanayi Blog
Güvenlik
Güvenlik Uygulamalarımız

Online olarak kredi kartının kullanımını gerektiren bir ortamda güvenirliliğin en üst düzeyde olması gerektiği bilincinde olarak güvenlik altyapısını en üst düzeyde, 24 saat sürekli olarak aktif tutan sitemizde kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en çok önem arz eden konudur.

TekstilSanayi.com, dünyanın mevcut en gelişmiş güvenlik teknolojisi olan SET (Secure Electronic Transaction) ve SSL (Secured Socket Layer) Encryption sistemlerini kullanmaktadır. Tüm önemli verileriniz SSL 3.0 ve 128 bit şifreleme ile koruma altına alınmaktadır.

Bu sistemde SSL kullanılarak müşteri ile V-POS (Internet üzerinden kredi kartıyla ödeme işleminin gerçekleşmesini sağlayan yazılım) arasındaki bilgi akışı, SET ile ise V-POS ile banka arasındaki bilgi akışı korunmaktadır. SET ve SSL yazılımları; (müşteri - satıcı - banka) arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan çok zor olan 128 bit teknolojisiyle, şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Alışveriş yapılırken verilen tüm kredi kartı bilgileri alışveriş sitesinden bağımsız olarak SSL sertifika şirketi tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya gönderildikten sonra, banka tarafından kartın onaylanması işlemi gerçekleşir ve alışveriş sonlandırılabilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site çalışanları tarafından görüntülenemediği ve bilgiler kaydedilmediği için herhangi bir kişinin sizin kredi kartı bilgilerine ulaşması ihtimali kesinlikle söz konusu değildir.

Kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada Internet Browser’ınızın alt kısmında küçük bir anahtarcık belirir. Bu güvenlik sayfalarında olduğunuz ve sadece sizin tarafınızdan görüntülenen bir sayfada bulunduğunuz anlamını taşır. Bu sayede göndermiş olduğunuz veriler kesinlikle üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

TekstilSanayi.com’dan sipariş veren müşterilerin siparişlerinin teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin (kredi kartı bilgilerinin) doğruluğunun banka tarafından onaylanması ve satışın gerçekleştiğine dair e-mailin kesinlikle müşteriye yollanmış olması gereklidir. Bu kontrol tamamen güvenlik amaçlı olup çalıntı kredi kartı vb. durumların önüne geçilmesi ve müşterilerin mağdur durumda kalmamaları amacı ile uygulanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı kişisel bilgilerinizin bulunduğu forma irtibat numaralarınızı doğru girdiğinizden emin olmanızı rica ederiz.