Yardım
Tekstil Sanayi Kredisi
Tekstil Sanayi Blog
Satış Ortaklığı Programı
Satış Ortaklığı

Tekstil Sanayi, Kazancının %40'ını Sizle Paylaşıyor!..

Gelirini, Satış Ortaklığı Programı ile paylaşan Tekstil Sanayi, sizler ile birlikte kazanmayı ilke edinmektedir!..

Satış Ortaklığı Programı çerçevesinde Tekstil Sanayi, karşılıklı kazanç işbirliğini geliştirdi. Tamamen ücretsiz olan bu sistem, uluslararası piyasada; kazan kazan (Win-Win) ilkesi olarak bilinen temele dayalıdır.

Siz kazanın ki biz de kazanalım, ilkesi çerçevesinde Satış Ortaklığı Programı ile herkes kazanıyor!.

 

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Evde ek gelir elde etmek ve Onaylı Satış Ortağı olabilmek için https://www.tekstilsanayi.com/?p=cpanel linkini tıklayarak iletişim bilgilerinizi ve satış sonrasında hesabınıza aktarılacak kazancınızın Banka Hesap Bilgilerini ( İBAN Numaranızı ) giriniz.

Kayıt olmanız sonrasında Tekstil Sanayi Satış Ortaklığı Departmanı, sizi telefon ile arayarak satışta gerçekleşecek %40 kazancınızın aşamalarını size aktarır. Sizin yapanız gereken tek şey; Onaylı Satış Ortağı olarak indirim sağlayan Promoyon Kodu'nu dağıtmaya başlamanızdır!.. 

 

Nasıl Kazanırsınız?

Stokta herhangi bir tekstil ürünüzün olup olmaması şart değil. Pantolon, elbise, tişört gibi giyim ve kıyafetten, halı kilime, her türlü tekstil aksesuarlarından, havlu bornoza kadar tekstile dair tekstil ürünleri imalatı yapan tekstil firmaları veya stoklu, parti malı, ihraç fazlası, tekstil ürünü olanlar ile görüşebiliyor veya iletişim içerisinde olmanız yeterli!..

İsterseniz bunu doğrudan görüşerek yapın, isterseniz telefonla, whatsapp veya SMS ile, isterseniz de Faceobook, Twiter, İnstagram, Youtube, Linkedin, Pinterest, Google PLus  ve Tagged gibi sosyal mecralarda size verilen indirim sağlayan Promosyon Kodu'nu dağıtarak paylaşımda bulunun!..

Hepsi bu!.. Yapacağınız paylaşımlar sonrasında gerisini bize bırakın!.. Siz paylaşımlarınıza zaman zaman devam edin ve zaman zaman da kendi yönetim panelinizden kaç kişinin sizin refarans verdiğiniz indirim sağlayan Promosyon Kodu ile mağaza açtığını kontrol ederek ne kadar kazandığınızı görün!..

İndirim sağlayan Promosyon Kod'unu ne kadar geniş kitleye dağırsanız, satış yapma potansiyeliniz de o kadar artar. Özel indirim sağlayan Promosyon Kodu'nu görenler, arkadaşlarına verseler bile; Promosyon Kodu sizin hesabınız ile ilişkili olduğu için yine kazanan siz olursunuz.

Ne kadar çok kişi sizin kodunuzu kullanır ise o kadar çok kazanırsınız!..

 

Kazancınızı Nasıl Görürsünüz?

https://www.tekstilsanayi.com/?p=login linkini tıklayarak açılan panelde şifre ve kullanıcı adınızı kullarak giriş yaptıktan sonra kazancınızı "Bana Özel" sekmesi içerisindeki "Kullanıcı Bilgileri" bölümde "Ortaklık Ödeme İşlemleri" Linkini tıklayarak tüm detayları görebilirsiniz.

 

Ne Kadar Kazanırsınız?

Tekstil Sanayi'nde geçerli olan Mağaza Paketleri ve Ücretlerinin indirim sonrasındaki fiyattan % 40'ını kazanırsınız. Mağaza Paketleri ücretlerinden son kullanıcıya tanımlanan indirim yapıldıktan sonra kazancınız hesaplanır ve hesabınıza aktarılır!.

Bir başka ifade ile referans vereceğiniz indirim sağlayan Promosyon Kodu'nuz % 30 olarak tanımlandığı için sizde indirimli satılan Mağaza Ücretinin % 40'ını kazanırsınız.

 

Örnek:

Temsili olarak verilen, bir satış kazanç hesaplaması aşağıdaki gibidir!..                    

   İndirimsiz satılan Vip Mağaza paketi Normal Fiyatı     2160
   Size Tanımlanan İndirim yapan Promosyon Kodu oranı % 30       648
   Yapılan %30 İndirim sonrası indirimli Vip Mağaza Fiyatı       1512
   Yukarıdaki İndirimli Vip Mağaza Fiyatının %40'ı net kâr olarak hesabınıza aktarılır  :    604 TL

 

"Onaylı Satış Ortağı" Olmak İçin Tıklayınız!..

Tekstil Sanayi'nin Onaylı Satış Ortağı olarak evde ek gelir, iş yerinde ek gelir elde etmek için aşağıdaki linki tıklayınız!..

https://www.tekstilsanayi.com/?p=cpanel
 

Hızlı İletişim!..


Detaylı Bilgi almak istiyorsanız;

0 (532) 280 77 20   ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz!..