Ucuz Toptan Havlu
Ucuz Toptan Havlu
Lütfen Fiyat Sorunuz
Türkiye / İstanbul / Güngören / Abdurrahman Nafiz Gürman Mah.
Satış Şekli Toptan
Üye Bilgileri
Ad Toptan
Soyad Havlu
Cep 0(545) 520 28 41
Üyelik Tarihi 24.11.2016 19:50:54
Kullanıcıya Mesaj Gönder
Kullanıcının Diğer İlanları
favori Kullanıcıyı Takip Et
Mağazasını Ziyaret Et :
Havlu Toptancısı
Açıklama

Ucuz Toptan Havlu

Üzerinde ince iplikçik halinde tüyleri bulunan ve kurulanmaya yarayan bez olarak tanımlanan havlu kumaşının her iki yüzünde, zemindeki çözgü ipliklerinden ayrı olarak işleyen ve bukle iplikleri denilen özel çözgü iplikleriyle oluşturulmuş bukleler vardır.

Buklelerin meydana gelmesi için gerekli bukle çözgüsü uzunluğunu devirli olarak sağlayan ve dokuma tezgahına monte edilen bazı mekanik düzeneklerle elde edilir. Bu dokumaların üretiminde ise genellikle pamuk kullanılır.

Ağartma işleminden sonra ise, havlu kumaşlara çok yüksek bir su emme yeteneği kazandırılır. Yapılan bu işlem dokumaların kullanım alanlarını açıklar. Ayrıca, bukle ipliklerine bir jakar mekaniğiyle kumanda edilerek, çeşitli renkleri ipliklerin kullanımıyla dokuma üzerinde düzenli ya da düzensiz değişik desenler oluşturulması sağlanabilir.

Havlu toptancınız olarak toptan havlu ve kilo ile havlu çeşitleri, havlu modelleri açısından zengin olan renk renk, desen desen havlu fiyatları ile karşınızdayız. İddialı olduğumuz ihraç fazlası, parti malı, ucuz, toptan havlu konusunda lütfen bizimle ile iletişime geçerek havlu fiyatları ve havlu modelleri ve havlu çeşitleri hakkında bilgi almak için bizi arayınız.

İhtiyacınız olan kilo ile havlu el havlusu, yüz havlusu, banyo havlusu, ayak havlusu, havlu seti, plaj havlusu ve spor havlusu çeşitlerimizi temin edebilirsiniz.

X

Arkadaşınla Paylaş