Mağaza Ara
Mağazalar
Toptan Tekstil
7 ilanı var
Toptan Tekstil olarak bizden her türlü toptan çocuk kot pantolon, erkek pantolon, kadın pantolon gibi moda giyim ürünlerini temin edebilirsiniz.
Nevin Tekstil
0 ilanı var
Nevin Tekstil olarak sizlere en kaliteli, toptan kot pantolon, tshirt, çorap, mont, triko gibi erkek giyim ve kadın giyim tekstil ürünlerini en ucuz fiyatlardan vermekteyiz. Lütfen bizi ihraç fazlası, parti malı tekstil ürünleri ihtiyaçlarınız için arayınız!..
İç Giyim
0 ilanı var
İmalatını yaptığımız iç giyim ürünleri ile karşınızdayız. Kendi tasarımımız olan sütyen takımları, pijama çeşitleri gibi kadın giyim ve erkek giyim ürünlerimiz için lütfen bizi arayınız.
Gaziantep Triko
8 ilanı var
Gaziantep Triko olarak imalatını yaptığımız triko modelleri ve triko çeşitleri ile karşınızdayız. Bizden kadın triko, erkek triko ve çocuk triko kazak modellerini en ucuz fiyatlar ile temiz edebilirsiniz.
Kadir Tuncay
0 ilanı var
Kadir Tuncay markası olarak Merter'de erkek giyim imalatı üzerine faaliyet gösteriyoruz. Erkek takım elbise markası Kadir Tuncay, kalite ve rahatlığın simgesi!..
Denizli Kumaş
0 ilanı var
Denizli Kumaş olarak farklı renk, desen ve kalitedeki kumaş stokumuz ile müşterilerimize hızlı servis sağlamaktayız. Lütfen bizden her türlü dokuma kumaş, örme kumaşlardan toptan kumaş, parti malı kumaş, ihraç fazlası kumaş, ham kumaş ve işlenmiş kumaş gibi her türlü ihtiyaçlarınız için arayınız!..
Denizli Tekstil
0 ilanı var
Denizli Tekstil olarak Denizli'de toptan nevresim, toptan pike, toptan kilo ile havlu ve ihraç fazlası parti kumaş, parça kumaş ve reguler kumaş siparişlerinizi tedarik etmekteyiz. Lütfen bizden her türlü toptan tekstil ihtiyaçlarınız için arayınız!.
Toptan Çarşaf
0 ilanı var
Ev tekstilinden yatağın üzerine serilen ve genellikle pamuklu kumaştan yapılan tek ve veya iki kişilik bez örtüdür çarşaf. Sık değiştirilmesi ve yıkanması nedeniyle bir evde bir kaç adet bulunur. Ailedeki birey sayısından fazlası ihtiyaç duyulan çarşaflar; genel itibari ile tek kişilik çarşaf ve çift kişilik çarşaf şeklinde kullanılır. Son dönemlerde lasti...
Denizli Havlu
0 ilanı var
Toptan Havlu tedarikçiniz olarak sizlere stok fazlası, parti malı veya ihraç fazlası toptan, ucuz, kaliteli havluları sunuyoruz. Bizden toptan adetli havlular temin edebileceğiniz gibi birinci kalite, ikinci kalite veya üçüncü kalite kilo ile havlu ürünlerini de temin edebilirsiniz. Stok durumumuzu sorarak el havlusu, yüz havlusu, banyo havlusu, ayak havlu...
Nevresim Takımları
0 ilanı var
Toptan nevresim, sizlere en ucuz ihraç fazlası, parti malı veya regule nevresim takımlarını, nevresim çeşitlerini her zaman en uygun fiyatlarda vermekten mutluluk duymaktadır. İsterseniz sizin için ürettiğimiz nevresimleri isterseniz ihraç fazlası, parti malı veya regule nevresim takımlarını, nevresim çeşitlerini her zaman en uygun fiyatlarda vermekten mut...

X

Arkadaşınla Paylaş